KONST / Litografier / Färglitografi 14556005

nr 1455 6005

Werner Pfeiffer

(f. 1937), Tyskland

Signerad, numrerad 75/80, "Tricycle". Färglitografi. Bladets mått: 77x56, yttermått inklusive ram: 84x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:49:09